2008

Tävlingsarkiv 2008
(
för att se provbilder från tävlingarna nedan, skicka ett mail till info@mphotograph.se
och bifoga namn på häst/ryttare, samt vilka klasser ni deltog i under tävlingen, gärna
också en kort beskrivning av ekipaget)

 |     När         |     Vad                                 |    Var    |

08.12.28        Nyårshoppning                        Laholms RF

08.12.15        Lussehoppet                           Styringe RK

 

08.11.23        Nationell hoppning                    Laholms RF

08.11.15        Ponnytrav KM                          Halmstadtravet

 

08.10.19        Nationell hoppning P                 Laholms RF

08.10.18         Regional hoppning P                Laholms RF

08.10.11         Div. 2 hoppning P                     Susedalens RK

 

08.09.28         Ponnytrav                               Halmstadtravet

08.09.27         Lokal hoppning div. 2 P            Styringe RK

08.09.14         Lokal hoppning div. 2 H            Harplinge RK

08.09.13         Lokal hoppning div. 2 P            Harplinge RK

 

08.08.31         DM hoppning                              Halmstad FK

08.08.23         Lokal hoppning div. 2 P               Ätrabygdens RK

08.08.17         Arab Riks                                  Halmstad FK

08.08.16         Arab Riks                                  Halmstad FK

08.08.10         Ponnytrav                                  Halmstadtravet

08.08.09         Fälttävlan P                                Styringe RK

08.08.06         CR hoppning                               Harplinge RK

08.08.03          Angloarab & Shagyaarab Riks     Plönningegymnasiet

 

08.07.25          Travträning                                Halmstadtravet

08.07.24          Terrängträning (Johan Lundin)      Lundåkra

08.07.23          CR hoppning P                           Kvibille RK

08.07.09          CR hoppning                              Harplinge RK

08.07.04          Stosprintern                               Halmstadtravet

 

08.06.30          Hoppträning (Mikael Greveback)     Skedala RK

08.06.08          Ponnytrav                                     Halmstadtravet

08.06.01          Nationell hoppning H                     Halmstad FK

 

08.05.31          Nationell hoppning H                      Halmstad FK

08.05.30          Regional hoppning H                      Halmstad FK

08.05.24          Lokal/regional hoppning H               Susedalens RK

08.05.04          Final div. 1 hoppning P                   Halmstad FK

08.05.03          Final Elit hoppning P                       Halmstad FK

 

08.04.27          Ponnytrav                                       Halmstadtravet

08.04.13          Agria Minior Cup Omg. 2                  Plönninge

08.04.12          Lokal hoppning P                             Plönninge

 

08.03.30          Div. 1 hoppning P                            Laholms RK

08.03.23          Agria Minior Cup                              Halmstad FK

08.03.16          Lokal hoppning P                            Susedalens RK

08.03.02          Lokal dressyr P                               Halmstad FK

 

08.02.17          Lokal hoppning P                             Plönningeryttarna

08.02.02          Lokal hoppning H                             Laholms RF