<---- Tillbaka till tävlingsgalleriet

 

Tävlingar 2009:

 

13 december - Lussehoppet Regional (Styringe RK)

12 december - Lussehoppet Lokal (Styringe RK)

9 december - Pay and Jump (Halmstad FK)

 

8 november - Fotografering (HFK)

7 november - Lokal hoppning P (Båstad RK)

5 november - KM (Halmstadtravet)

 

25 oktober - Lokal hoppning H (Harplinge RK)

24 oktober - Lokal hoppning P (Harplinge RK)

4 oktober - Nationell hoppning P (Laholms RF)

3 oktober - Regional hoppning P (Laholms RF)

 

27 september - Ponnytrav (Halmstadtravet)

26 september - Falkis hösttävling

13 september - Lokal/regional hoppning div. 2 H (Harplinge RK)

12 september - Lokal hoppning div. 2 P (Harplinge RK)

6 september - Fälttävlan Breeders Trophy  och 4 års championat i dressyr (Plönningeryttarna)

5 september - Fälttävlan Breeders Trophy (Plönningeryttarna)

 

23 augusti - Regional hoppning P (Susedalens RK)

22 augusti - Lokal hoppning div. 2 (Susedalens RK)

21 augusti - Fölbedömning (Plönningegymnasiet)

16 augusti - Regional hoppning P/H (Harplinge RK)

15 augusti - Regional hoppning P/H (Harplinge RK)

9 augusti - Ponnytrav (Halmstadtravet)

1 augusti - Arab Riks (SAHF)

 

29 juli - Clearround hoppning (Styringe RK)

26 juli - Fotografering (Lisa & Gangster, Olivia & Hamlet samt Fonarina & Isabelle)

26 juli - Fotografering i Tiarp

17-19 juli - Fotografering i Valla

5 juli - Halmstadderbyt (Halmstad FK)

4 juli - Halmstadderbyt (Halmstad FK)

3 juli - Halmstadderbyt (Halmstad FK)

 

6 juni - Lokal hoppning P (Björbäcks RF)

 

30 maj - Lokal hoppning Agria Minior Cup (Styringe RK)

24 maj - Regional hoppning P (Susedalens RK)

23 maj - Regional hoppning H (Susedalens RK)

21 maj - Lokal dressyr P (Styringe RK)

16 maj - Lokal hoppning H (Harplinge RK)

10 maj - Lokal/regional dressyr (Lyngåkra/Kvibille)

4 maj - Trav (Halmstadtravet)

3 maj - Clearround hoppning (Kvibille RK)

 

26 april - Ponnytrav (Halmstadtravet)

25 april - Fälttävlan H (Plönningeryttarna)

19 april - Regional hoppning P (Laholms RF)

18 april - Lokal hoppning P (Laholms RF)

13 april - Påskahoppet (Styringe RK)

8 april - Pannkakshoppet (Halmstad FK)

5 april - Div. 3 hoppning H (Plönningeryttarna)

4 april - Lokal hoppning H (Plönningeryttarna)

 

15 mars - Lokal hoppning H (Harplinge RK)

14 mars - Kurs för Thomas Ekholm (Avragård)

1 mars - Nationell hoppning H (Laholms RF)

 

28 februari - Nationell hoppning H (Laholms RF)

 

31 januari - Lokal hoppning H (Laholms RF)

25 januari - Clearround hoppning (Halmstad FK)